Ścieżka powrotu

Start Aktualności VI INTEGRACYNY TURNIEJ BOWLINGOWY

Reforma Edukacji

Fotogaleria


VI INTEGRACYNY TURNIEJ BOWLINGOWY

alt

altW dniu 22 marca 2019 roku odbył się VI INTEGRACYNY TURNIEJ BOWLINGOWY. Nasi wspaniali uczniowie zdobyli główne nagrody. Sylwia Rozmysłowska, Stanisłam Kozłowski    (VI a) oraz Jakub Jasionowski (VII a) okazali się najlepsi i zajęli I miejsce w II kategorii (starsi zawodnicy). Młodsi uczestnicy, uczniowie klasy IVa : Daniel Bartłomiej, Bartosz Sadłowski i Oskar Wasilewski otrzymali dyplomy i upominki za udział w turnieju. Dodatkowo Stanisław Kozłowski okazał się NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU. Podczas rozgrywek mogliśmy się posilić i dodać sobie energii. Poczuliśmy ducha rywalizacji, ale przede wszystkim dobrze się bawiliśmy.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!

 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG