Ścieżka powrotu

Start Aktualności Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Dnia 08.03.2019r odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „How much do you know about English – speaking countries”.  W  konkursie brało udział 15 uczniów z klas IV-VIII. Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się uczniowie z trzema najwyższymi wynikami:
* Gaspar Mackiewicz – 33 pkt
* Mateusz Kusek – 30 pkt
* Jakub Ruszewski  – 30 pkt
* Emil Piotrowski – 29 pkt
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie konkursem, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy wysokich wyników podczas rywalizacji z innymi szkołami na kolejnym etapie!!!Dorota Karmiłowicz

 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG