Start START

"Potrzeba nam światła" - świąteczne widowisko
„Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem. Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce, że może przyjąć Nowo Narodzoną Miłość… do tego wystarczy tylko, nadzieja, a miłość przyjdzie sama…”

W dniu 20 grudnia 2013 roku społeczność naszej szkoły uczestniczyła w świątecznym widowisku p.t. „Potrzeba nam Światła”. Spektakl cieni przygotowany został przez uczniów klasy IV E, VIB szkoły podstawowej oraz gimnazjalistów z klasy IA, IB, ID, IIA. IIC i IIIE pod kierunkiem Pani Bożeny Pojawy. Realizatorem światła i dźwięku był ks. Adam Kolbusz. W spektaklu wykorzystane zostały nowoczesne środki komunikacji, które wpłynęły na atrakcyjną i ciekawą formę przekazu treści. Liczne gratulacje od widzów świadczyły o tym, że przedstawienie bardzo się podobało i zachęciło do osobistej refleksji. Spotkanie zakończyły życzenia Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego Roku.