Ścieżka powrotu

Start Aktualności Nasze uczennice i absolwentki zachęcają do gry w piłkę nożną!

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Nasze uczennice i absolwentki zachęcają do gry w piłkę nożną!
  
Od niespełna trzech lat występuje w Suwałkach seniorska kobieca piłka nożna RESO Akademia 2012, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród sympatyków „footballu”. Pierwszy swój sezon suwalskie piłkarki zagrały w trzecioligowych rozgrywkach, gdzie zajęły I miejsce, awansując tym samym do drugiej ligi. Od niemal dwóch lat RESO Akademia 2012 bardzo dobrze spisuje się w wyższej lidze, gdzie aktualnie zajmuje 8. miejsce z meczu na mecz nabywając kolejnych doświadczeń. Aktualnie zespół tworzą 23. zawodniczki (13 seniorek i 10 dziewczynek (2010 r. i starsze). Funkcję trenerów pełnią: Karol Piaścik, Grzegorz Twarowski i Paweł Pasiak, a nad wszystkim czuwa słynny reprezentant Polski, grający na pozycji bramkarza Wojciech Kowalewski - prezes Akademii 2012.
W tak doborowym „towarzystwie” można nauczyć się gry w piłkę nożną, jak również zadbać o sylwetkę sportowca, rozwijając przy tym swoją pasję i zapisując się w historii suwalskiego sportu.
Koleżanko, dołącz do nas i graj razem z nami. Druga liga czeka właśnie na Ciebie. I pamiętaj, że nic dwa razy się nie zdarza!
Skontaktuj się z nami:
Tel: 883 138 553
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
FB: RESO Akademia 2012 Suwałki

Ze sportowym pozdrowieniem,
Aleksandra Bieryło
Zawodniczka RESO Akademii 2012
Pomysłodawczyni kobiecej piłki nożnej w Suwałkach  
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG