Fotogaleria

Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu
W Olsztynie i Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski
 Wszyscy nasi reprezentanci walczyli o jak najlepsze lokaty niejednokrotnie bijąc rekordy życiowe oraz rekordy podlasia.
W Olsztynie startowali nasi 14 - latkowie w składzie: Bartosz Birk, Julia Gwaj, Zuzanna Sztukowska, Sara Zapolska oraz Natalia Żyła. Na starcie stanęło 556 zawodników w barwach 144 klubów. Rywalizacja z najlepszymi zawodnikami w kraju stała na bardzo wysokim poziomie.
Julia Gwaj  trenująca pod okiem Celiny Szmajdy.  Zajeła wysokie lokaty czterokrotnie dostajac sie do finalow B oraz wywalczyla final  A
- 9 miejsce w konkurencji 400 metrów stylem zmiennym z czasem 5:14.55.
- 12 miejsce w konkurencji 100 metrów stylem zmiennym z czasem 1:08.45.
• 14 miejsce w konkurencji 200 metrów stylem zmiennym 2:28.67.
• 18 miejsce  w konkurencji 100 metrów stylem klasycznym 1:16.45.
• 19  miejsce( eliminçje)  w konkurencji 200 metrów stylem klasycznym 2:47.56

W Ostrowcu Świętokrzyskim startował rocznik 2003. O tytuł Mistrza Polski w jednej z 40 konkurencji trzeba było rywalizować w gronie 469 zawodników. Klub  reprezentowali:
Amelia Ciszewska, Aleksandra Domoradzka, Piotr Januszanis, Adrian Jodzio, Paweł Milewski, Karolina Szyszko, Maciej Tumialis, Miłosz Węgrzynowicz, Michał Wróblewski oraz  Kamil Życzkowski.
Zawodnicy Katarzyny Salweckiej  wywalczyli dziesiec finalow B oraz jeden finalA:
Aleksandra Domoradzka
- 5 miejsce 100 metrów stylem zmiennym 1:05.59.
- 11 miejsce na 200 metrów stylem zmiennym 2:25.98.
- 13 miejsce na 100 metrów stylem klasycznym 1:14.72.
- 15 miejsce na 400 stylem zmiennym 5:15.05.
- 18 miejsce na 50 stylem klasycznym 35.29.
Karolina Szyszko
- 12 miejsce na 100 metrów stylem motylkowym 1:05.34.
- 13 miejsce na 200 metrów stylem motylkowym 2:27.84.
• 20 miejsca na 50 metrów stylem motylkowym 30.72.
• 20 miejsca na  50 m stylem grzbietowym 32.57.
Maciej Tumialis
- 13 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym z czasem 1:00,26.
Kamil Życzkowski
• 17 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym z czasem czasem 1:01.45.
Sztafety chlopcow:
 13 miejsce sztafety chłopców 4 x 100 stylem dowolnym w składzie: Miłosz Węgrzynowicz, Michał Wróblewski, Maciej Tumialis, Kamil Życzkowski z czasem 3:45.17.
• 14 miejsce sztafety chłopców 4 x 100 stylem zmiennym w składzie: Miłosz Węgrzynowicz, Michał Wróblewski, Maciej Tumialis, Kamil Życzkowski z czasem 4:12.89.