Start Aktualności Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu
Dnia 23 listopada 2018 r. grupy przedszkolne wspólnie świętowały Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci przyniosły ukochane Misie, które towarzyszyły dla nich w przedszkolu przez cały dzień. Dzieci wysłuchały wiersza Czesława Janczarskiego p.t. "Naprawiamy misia" i wspólnie stwierdziły, że zabawki należy szanować. Przedszkolaki przytulały Misie i tańczyły z nimi przy piosence "Gummy Bear" oraz "Pokochaj Pluszowego Misia". Towarzyszył nam przerywnik w zabawie, który wesoło powtarzaliśmy "Czy jest duży czy jest mały zawsze chętny do zabawy". Dzieci odgadywały zagadki o słynnych Misiach oraz prezentowały zabawę ruchowo-naśladowczą "Niedźwiadek". Podczas świętowania dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym "Kochamy Misie" zorganizowanym przez p. Wioletę Rogowską otrzymały dyplomy, medale-odznaki Przyjaciela Pluszowego Misia oraz słodką niespodziankę. Mali Przyjaciele Pluszowego Misia w wyśmienitych humorach z Pluszakami rozeszli się do swoich sal.