Start Aktualności Nagrody w konkursie „Patriotyzm współczesnego Polaka”

Nagrody w konkursie „Patriotyzm współczesnego Polaka”
20 listopada 2018r. w sali konferencyjnej Suwalskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Patriotyzm współczesnego Polaka” pod hasłem: „Moja…Twoja… Nasza Niepodległa” zorganizowanego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Suwałk.Na konkurs wpłynęło 258 prac w sześciu kategoriach. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów w każdej kategorii. Prace naszych uczniów okazały się wyjątkowe i zdobyły uznanie jury. Oto nasze nagrody:W kategorii III – uczniowie klas IV – VI – praca literacka „Jutro opuszczam swój kraj. Jakie wspomnienia o Polsce i swoim mieście zabieram ze sobą?” uczniowie naszej szkoły zdobyli wszystkie nagrody.

I miejsce -  Miłosz Saulewicz, uczeń pani Beaty Zdancewicz

II miejsce – Bartosz Bołtrukanis, uczeń pani Marzenny Iwanowskiej

III miejsce – Veronica Żarnowska, uczennica pani Katarzyny Bołtrukanis
W kategorii IV – uczniowie gimnazjów i klas VII – VIII – praca literacka „Suwalski bohater, suwalski patriota” również mamy laureatkę.

III miejsce – Oliwia Ubowska, uczennica pani Marzenny Iwanowskiej

Zwycięzcom  serdecznie gratulujemy i życzymy wielu twórczych pomysłów.