Start Aktualności Konkurs "Pocztówka patriotyczna"

Konkurs "Pocztówka patriotyczna"

W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole został zorganizowany międzyszkolny konkurs „Pocztówka patriotyczna”. Wpłynęło 18 prac konkursowych. Dzieci i młodzież podeszła bardzo poważnie do tematu. Prace były wykonane różnymi technikami.  Komisja w składzie: Małgorzata Moczulska, Joanna Wysocka i Urszula Zachar wyróżniła prace: I miejsce – Gabriela Waraksa uczennica III klasy gimnazjum – Szkoła Podstawowa w Jeleniewie; II miejsce – Kacper Sukany uczeń V klasy – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Suwałkach; III miejsce – Urszula Cherubin uczennica III klasy gimnazjum -  Szkoła Podstawowa w Jeleniewie; wyróżnienie – Izabela Niedźwiecka uczennica III klasy gimnazjum -  Szkoła Podstawowa w Jeleniewie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w konkursie. Dziękujemy.