Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Kolejna runda Podlaskiej Ligi Badmintona
10.11.2018 roku odbyła się kolejna runda Podlaskiej Ligi Badmintona. Turniej odbywał się w Białymstoku. Odbyło się 160 pojedynków, a udział brało ponad 100 zawodników. Suwalski Klub Badmintona reprezentowało 20 zawodników, są to uczniowie naszej szkoły. Graliśmy w kategoriach U-9, U-11 i U13. W kategorii „dziewięciolatków” najlepiej wypadła Helenka Malinowska z II E zajmując  2miejsce. W kategorii 11 lat turniej dziewcząt całkowicie zdominowała „10”. 1 miejsce Nicola Piotrowska z VIE przed Aleksandrą Wilczewska VD oraz Ania Kaszubą VE. Kategoria dziewcząt 13 lat wypadła podobnie – 1 miejsce zdobyła Wiktoria Banaszewska z VD przed Zosią Matyszkiel i Oliwią Siemińską z VIE. Dobrze wypadli chłopcy U-13  1 miejsce zajął Janek Szeszko pokonując w finale 2:1 po pasjonującym pojedynku Kacpra Węgrowskiego. Gratulacje należą się całej drużynie za waleczną postawę i świetny wynik.
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG