Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Mistrzostwa Województwa Kinder + Sport

 W tegorocznej edycji Mistrzostw Województwa Kinder + Sport w mini siatkówce chłopców w kategorii „czwórek” wystartowało 19 drużyn z 10 klubów. Do turnieju finałowego, który odbył się w Suwałkach, awansowało 8 zespołów, w tym aż 2 z SUKSS.

Suwalczanie nie mieli sobie równych i pewnie sięgnęli po tytuł Mistrza Województwa, pokonując wszystkie drużyny 2:0. Skład drużyny: Gabriel Kumiszcza, Jakub Królczyk, Kacper Gibas, Piotr Przeborowski, Michał Misiukiewicz, Marcin Misiukiewicz. Trener chłopców z SUKSS jest Kamil Skrzypkowski

Dwa pierwsze zespoły województwa uzyskały awans do Finału Mistrzostw Polski Kinder+Sport, który odbędzie się w dniach 6-8.07.2018r. w Zabrzu.

Klasyfikacja końcowa:

1. SUKSS Suwałki I (Gabriel Kumiszcza, Jakub Królczyk , Kacper Gibas, Piotr Przeborowski, Michał Misiukiewicz i Marcin Misiukiewicz)

2. UKS Mońki

3. SP 26 Białystok

4. BAS Białystok II

5. BAS Białystok I

6. SUKSS Suwałki III (Filip Sadowski, Hubert Gilant, Maciej Kanigowski, Wiktor Domuradzki)

7. SP 21 Białystok

    SP 34 Białystok

 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG