Start Aktualności VI Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy

VI Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy

W czwartek, 24 maja uczniowie klas czwartych i piątych reprezentowali nas w VI Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym organizowanym w naszej szkole. Zgromadził on, jak co roku, przedstawicieli wielu suwalskich szkół podstawowych.

Przed uczestnikami konkursu stało niełatwe zadanie rozwiązania testu, który zawierał wiele pytań i zadań o budowie i zdrowiu człowieka (klasa IV) i o środowisku przyrodniczym Polski (klasa V).

W czasie oczekiwania na werdykt komisji konkursowej wszyscy uczniowie wysłuchali interesującego wykładu pracownika Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

Komisja konkursowa, po sprawdzeniu prac uczestników, przyznała następujące miejsca:

·         W klasach czwartych:

Imię i nazwisko ucznia

szkoła

Zuzanna Rusińska

SP 6

Adam Witkowski

SP 11

Franciszek Chrulski

SP 10

Julia Lotkowska

NSP

·         W klasach piątych:

Imię i nazwisko ucznia

szkoła

Paulina Rojek

SP 11

Lidia Kuźmiuk

SP 7

Natalia Kubitzka

SP 5

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i upominki z Suwalskiego Parku Krajobrazowego, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy i drobiazgi z SPK.

GRATULACJE!!!!