Start Aktualności Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II

Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II

26 marca 2018r. w naszej szkole odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II .
Do konkursu przystąpiło 31 uczniów. Uczestników olimpiady przywitał ks. Kan. Lech Łuba. W komisji pracowali nauczyciele religii: pani Małgorzata Moczulska, ks. Adam Adukowski, oraz koordynator i organizator konkursu w naszej szkole pani Bożena Ołdak.

Najwięcej punktów uzyskał Wiktor Łukaszewicz z kl. IV E - 182 pkt. uczeń przygotowywany przez P. Bożenę Ołdak. Jak również dużą liczbę punktów uzyskali uczniowie  z kl. III C gimnazjum przygotowani przez p. B. Ołdak gdzie Natalia Brzozowska uzyskała 162 pkt. Następnie uczennice p. Brygidy Markowskiej Zuzanna Słabińska z kl VI C - 180 pkt i Małgorzata Makarewicz z kl.VII A- 164 pkt.

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II [PDF]