Ścieżka powrotu

Start Aktualności Z życia szkolnej biblioteki

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Z życia szkolnej biblioteki

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, który obchodzimy 6. 02. 2018r. pod hasłem: Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci.
Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) od 2004 roku służy propagowaniu działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.
Ideą DBI jest podkreślenie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak również lokalnym, łącząc zaangażowanie wielu instytucji, ale także rodziny, czyli najbliższego otoczenia dziecka.
Z tej okazji w bibliotece przygotowaliśmy gazetkę i wystawkę książek.

Z okazji Walentynek obchodzonych 14. 02,2018r. została wykonana gazetka „Walentynki z książką” oraz wystawka książek pod tytułem „Romans w Bibliotece”. Natomiast dla dzieci młodszych kącik Walentynowy z kostkami szczęścia i książką o miłości.
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG