Ścieżka powrotu

Start Aktualności Mikołaj z VII A w suwalskim szpitalu

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Mikołaj z VII A w suwalskim szpitalu PDF Drukuj


altDobroć jest czymś bardzo prostym. Zawsze warto zrobić coś dla innych. Wspólnie z rodzicami i naszą wychowawczynią przygotowaliśmy niespodziankę chorym dzieciom z oddzialu pediatrycznego suwalskiego szpitala. Kupiliśmy gry planszowe oraz zebraliśmy zabawki i książeczki, z których już wyrośliśmy. 5 stycznia 2018 r.delegacja naszej klasy udała sie do szpitala. Tam przekazaliśmy zabawki do świetlicy oddziału pediatrii.  Zaciekawienie i radość na twarzach małych pacjentów sprawiły nam satysfakcję. Zachęcimy innych uczniów do udziału w podobnych działaniach.

uczniowie klasy VII a

 


 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG