Ścieżka powrotu

Start Aktualności Jasełka 2017

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Jasełka 2017 PDF Drukuj

alt

altWigilia Świąt Bożego Narodzenia to czas który wyraźnie kreśli uśmiech na twarzach i sercach wielu ludzi. To czas zgłębiania tajemnicy, w której odkrywamy, że Wszechmogący Bóg stał się człowiekiem i zamieszkał między nami. Wydarzeniu temu towarzyszą różnego rodzaju tradycje i symbole. Tak też tradycją Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach są organizowane jasełka, które odbyły się 22 grudnia 2017r. Jasełka przygotował ks. Adam Adukowski  z udziałem klas: 6a, 4c, 4d, 4e, 1b oraz z uczennicami gimnazjum należącymi do koła muzycznego prowadzonego przez p. Monikę Kudelę. Klasyczną formę jasełek ubogacały humorystyczne akcenty i gra na instrumentach muzycznych. Oliwia Ubowska na wiolonczeli zagrała kolędę "Cicha noc" a Mariusz Biegasik na klarnecie zagrał kolędy "Bóg się rodzi", "Pójdźmy wszyscy do stajenki" i "Przybieżeli do Betlejem". Główną rolę Maryi zagrała Zofia Sławińska.


 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG