Ścieżka powrotu

Start Siatkarski Ośrodek Szkolny Udany weekend siatkarzy SUKSS Suwałki

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Udany weekend siatkarzy SUKSS Suwałki
W sobotę 2.12.2017r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach odbył się turniej w ramach Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Młodzików. Na parkiecie rywalizowały cztery drużyny: SUKSS Suwałki 1, SUKSS Suwałki 2, UKS Mikolo Sokółka i UKS Centrum Augustów. Suwalczanie wygrali wszystkie cztery mecze. Aktualnie drużyna SUKSS Suwałki 1 zajmuje pierwsze miejsce
w tabeli Mistrzostw Województwa, natomiast drużyna SUKSS Suwałki 2 miejsce czwarte.
1. SUKSS Suwałki 1 – UKS Mikolo Sokółka        2:0 (25:19, 25:10)
2. SUKSS Suwałki 2 – UKS Centrum Augustów    2:0 (25:9, 25:13)
3. SUKSS Suwałki 1 – UKS Centrum Augustów    2:0 (25:9, 25:12)
4. SUKSS Suwałki 2 – UKS Mikolo Sokółka        2:1 (25:21, 23:25, 15:10)

Suwalczanie wystąpili w składzie:
SUKSS Suwałki 1:
Patryk Harackiewicz, Kacper Chmielewski, Adrian Andruszkiewicz, Jakub Krzyżewski, Paweł Popławski, Hubert Gryko (libero), Łukasz Chałko (kapitan), trener Marcin Orzechowski
SUKSS Suwałki 2:
Oliwier Jurkun, Fabian Węcek, Michał Misiukiewicz, Patryk Ostaszewski (kapitan), Eryk Murawko (libero), Paweł Michaluk, Dominik Bartłomiej (libero), Adam Balukiewicz, Jakub Siedlecki, Adrian Stankiewicz, Adrian Hołoweńko, Maciej Śliwiński, trener Artur Łabacz.
    Niedziela to kolejny triumf suwalczan. W meczu Mistrzostw Województwa Juniorów siatkarze SUKSS-u zdecydowanie wygrali u siebie w hali z zespołem MUKS Gim-Net Mońki 3:0 (25:13, 25:14, 25:14).
    Skład zespołu:
    Rafał Konopko, Jakub Żuchowski, Daniel Czarniecki, Michał Jarmołowski, Jakub Hołubowicz, Piotr Zujko, Damian Krakowski, Bartosz Murawski, Mateusz Mendak, Grzegorz Zawadzki (kapitan), Jakub Zdancewicz, Krzysztof Szymaniak (libero), Jakub Krupiński (libero), trener Bartosz Jasiński
    W środę w Białymstoku drużyna SUKSS Suwałki rozegra mecz w ramach Mistrzostw Województwa Kadetów z tamtejszym BASem Białystok. Natomiast w najbliższy weekend zapraszamy do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach. W sobotę 09.12.2017r. czekają nas dwa mecze Mistrzostw Województwa Kadetów. O godzinie 11:00 SUKSS Suwałki 2 podejmie drużynę UKS Mikolo Sokółka, a o godzinie 13:00 SUKSS Suwałki 1 zmierzy się z zespołem MUKS 15 Białystok.
Bartosz Jasiński
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG