Start Aktualności Dziesiątka jak nowa!

Dziesiątka jak nowa!
Dobiegła końca termomodernizacja budynku naszej szkoły. W piątek 20.10. 2017r. społeczność szkolna, dyrekcja, nauczyciele i rodzice spotkali się z władzami miasta i wykonawcami robót, aby podziękować za zakończone inwestycje.
W przedstawionej prezentacji multimedialnej mogliśmy zobaczyć, jak zmieniła się szkoła w ciągu ostatnich miesięcy. Najmłodsi uczniowie wspaniałym występem podziękowali za piękny plac zabaw, który stał się kolorowym miejscem do zabaw i aktywnego spędzania czasu. Nie zapomnieliśmy również o oddanym do użytku w kwietniu nowym kompleksie sportowym, dzięki któremu uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania sportowe. W podziękowaniu zaprezentował się zespół wokalny w piosence „Biegnij przed siebie”.
Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, Łukasz Wojczulis podkreślił, że „tak piękny obiekt zachęca do zdobywania wiedzy i umiejętności oraz rozwijania pasji i marzeń”.
Następnie rodzice uczniów naszej placówki mogli wziąć udział w szkoleniach: „Bezpieczny internet” oraz „Jak wspierać dziecko w wyborze kierunku kształcenia?”.
www.suwalki24.pl