Ścieżka powrotu

Start

Fotogaleria

Jesienne Mistrzostwa LZS w Lekkiej Atletyce
30 września odbyły się Jesienne Mistrzostwa LZS w Lekkiej Atletyce. Szkołę Podstawową nr 10 reprezentowali uczniowie klasy sportowej o profilu lekka atletyka. Były to pierwsze zawody po długiej przerwie wakacyjnej.
Znakomite starty zanotowali Marcin Miszkiel, który wygrał skok w dal oraz zajął 2 miejsce w biegu na 100 m. Dawid Dzierżyk z kolei wygrał bieg na 1000 m. oraz skok wzwyż. Dwa medale dołożył Sebastian Jaroszczuk, który wygrał w rzucie oszczepem,w pchnięciu kulą był drugi.
Z dziewcząt na 3 miejscu w skoku w dal znalazła się Weronika Andruszkiewicz, a jej pozostałe koleżanki startujący w innych konkurencjach były blisko podium. W sztafecie dziewcząt w skład w której wchodziły: Wiktoria Cherubin, Weronika Andruszkiewicz, Zuzanna Dzienisiewicz oraz Wiktoria Kisłowska nasze reprezentantki zajęły bardzo dobre drugie miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Dawid Dzierżyk, Marcin Miszkiel, Patryk Bogdanowicz, Michał Jarmołowski zajęli trzecią lokatę. Dzięki tym wynikom szkoła zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji Szkół Miejskich. Opiekunem był Rafał Gwiazdowski.