Nasi siatkarze w Wałczu
W dniach 15-17 listopada w Zespole Szkół nr 1 w Wałczu odbył  się III Ogólnopolski Turniej w Mini Siatkówce Chłopców.
Impreza, jak co roku, zgromadziła jedne z najlepszych drużyn mini siatkówki chłopców z terenu całej Polski. Suwałki reprezentował SUKSS – uczniowie V klasy o profilu piłka siatkowa z Zespołu Szkól Nr 10. Nasi zawodnicy  pokonali ponad 500 km w jedną stronę, aby przez trzy dni walczyć w Wałczu o zwycięstwo. Nikt nie ukrywał, że towarzyski turniej stanowi ostatni sprawdzian przez rozgrywkami Kinder+Sport. Dlatego wszyscy przystąpili skoncentrowani i zdeterminowani, aby walczyć na 100% swoich możliwości.
W turnieju udział wzięło 36 zespołów. Rozegranych zostało 396 meczów na sześciu  boiskach.
SUKSS wygrywając  18  spotkań i przegrywając 4 zajął ostatecznie wysokie V miejsce. Nasi zawodnicy pokonali między innymi  silne drużyny z Gdańska, Warszawy , Bydgoszczy, Milicza,   Białegostoku  i  Szczecina. Turniej wygrała drużyna ze Zbąszynka przed Lęborkiem i Grudziądzem.
Suwałki reprezentowali: Michał Jarmołowski, Adrian Żukowaski, Oskar Chwieduk, Hubert Krupa, Miłosz Jaśkiewicz, Bartosz Pawluczyk, Albert Panasiewicz, Mateusz Rojek.