Finał Igrzysk Województwa Podlaskiego w Siatkówce Chłopców
W dniu 21 kwietnia 2016 roku w Białymstoku odbył się Finał Igrzysk Województwa Podlaskiego w Siatkówce Chłopców. W turniej głównym udział wzieły cztery druzyny: SP 12 Białystok, SP Tykocin, SP 2 Sokółka i SP 10 Suwałki. Po zaciętej walce w meczu o pierwsze miejsce SP 12 Białystok wygrał 2:1 z naszymi chłopcami z SP 10. W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się uczniowie z Sokółki. Srebni medaliści Igrzysk Województwa Podlaskiego to: Paweł Popławski, Kacper Chmielewski, Kacper Stawicki, Jakub Meller, Jakub Krzyżewski, Łukasz Chałko, Hubert Gryko, Patryk Ostaszewski, Adrian Andruszkiewicz, Igor Jasielon i Patryk Harackiewicz który został wybrany najlepszym zawodnikiem naszej dryżyny. Chłopcy są uczniami klasy sportowej o profilu piłka siatkowa. Opiekunem srebnych medalistów jest Pan Kamil Skrzypkowski.
alt alt alt