Półfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym

altDnia 11.02. 2017 na Pływalni CSiR w Augustowie odbył się półfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym. Naszą szkołę godnie reprezentowały 2 zespoły. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęliśmy I miejsce i awans do finału wojewódzkiego.

Drużyna dziewcząt: 1.Julia Gwaj , Natalia Żyła, Zuzanna Sztukowska, Paulina Opanowska, Weronika Nieszczerzewska, Julita Gerwel, Dominika Burdyn,  Maria Osiecka, Sara Zapolska ( uczennice klasy 6c) i Joanna Bobrowska, Martyna Węgrzynowicz, Zuzanna Żuk, Wiktoria Palanis ( uczennice z klasy 4e)

Na szczególne uznanie zasługują dziewczęta: Zuzanna Sztukowska, Sara Zapolska, Natalia Żyła ,Julia Gwaj, Dominika Burdyn, Weronika Nieszczerzewska, one uplasowały się na podium.

Drużyna chłopców: Bartosz Birk, Emil Piotrowski, Norbert Marcinkiewicz, Jakub Ruszewski, Mateusz Pietkiewicz, Patryk Truchan (uczniowie klasy 6c), Marcin Szmajda( uczeń klasy 5c) oraz Nikodem Szmajda, Michał Zieliński, Borys Szczepaniak, Wiktor Ciepielewski( uczniowie klasy 4e)

Wśród chłopców miejsca na podium zajeli: Bartosz Birk, Norbert Marcinkiewicz, Emil Piotrowski, Marcin Szmajda, Mateusz Pietkiewicz.

Finał wojewódzki odbędzie się 8.03.2017 na tej samej pływalni. Trzymamy kciuki .