Ścieżka powrotu

Start

Fotogaleria

Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach najlepsza w województwie w siatkówce chłopców.
altZłoty medal i jednocześnie tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego w siatkówce chłopców zdobyli zawodnicy SP nr 10 w Suwałkach wygrywając 2:0 z SP nr 34 z Białegostoku. Najlepszym zawodnikiem suwalskiego zespołu został Oliwier Jurkun, a MVP Igrzysk Młodzieży szkolnej Patryk Ostaszewski.
W szerokim finale Igrzysk Województwa Podlaskiego w siatkówce chłopców uczestniczyło 8 zespołów wyłonionych w igrzyskach powiatowych, a następnie w półfinałach wojewódzkich. Turniej finałowy Igrzysk został rozegrany w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach z udziałem czterech najlepszych zespołów: SP nr 2 z Moniek, SP nr 4 z Bielska Podlaskiego, SP nr 34 z Białegostoku i SP nr 10 z Suwałk.

alt
W pierwszym półfinale drużyna z Białegostoku pokonała zawodników z Bielska Podlaskiego 2:0 (25:10, 25:20), natomiast w drugim półfinale suwalczanie wygrali 2:0 (25:13, 25:7) z gospodarzem.
Brązowy medal zdobyła drużyna z Moniek wygrywając z Bielskiem Podlaskim 2:0 (25:14, 25:12). Złoty medal i jednocześnie tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego w siatkówce chłopców zdobyli zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach wygrywając 2:0 (25:15, 25:16) z zawodnikami z Białegostoku. Najlepszym zawodnikiem suwalskiego zespołu został Oliwier Jurkun, a MVP Igrzysk Młodzieży szkolnej Patryk Ostaszewski.
Skład mistrzowskiej drużyny: Adam Balukiewicz, Fabian Węcek, Bartłomiej Dominik, Patryk Ostaszewski, Oliwier Jurkun, Paweł Michaluk, Adrian Hołoweńko, Eryk Murawko, Jakub Siedlecki, Adrian Stankiewicz, Maciej Śliwiński, Adrian Bugieda, Przemysław Moczkowski, Kacper Walendzewicz, Michał Misiukiewicz.