Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • JW_SIG_PRG
Spotkanie z Wojciechem Baturą PDF Drukuj

16.10.2013 r. uczniowie dwóch klas naszego gimnazjum wraz z opiekunami: H.Gładkowską, I.Wiszniewską i R.Duroł wzięli udział w spotkaniu z Wojciechem Baturą które odbyło się w Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach. Wojciech Batura to mieszkający w Augustowie znawca regionu, autor przewodników turystycznych, historyk. Temat spotkania: „Historia i dzień dzisiejszy Kanału Augustowskiego”. Pan Wojciech Batura przedstawił ciekawą prezentację multimedialną, uzupełniając ją wykładem. Na koniec spotkania zaprezentował swoje książki.


{gallery}fotogal13_14/gim13_14/01_spot_z_bat{/gallery}
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG