Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Listy klas 0, I, IV PDF Drukuj

PRZYDZIAŁ UCZNIÓW NOWYCH
przyjętych do Szkoły Podstawowej nr 10 rok szkolny 2017/2018.pdf


LISTY KLAS 0, I, IV:
Jednostka i klasa: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach                    - 0 A
 (Grzybowska Marianna) (Jolanta Gościewska)
L.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bogdan Jakub
2 Ćwikowski Piotr
3 Dąbrowska Julia
4 De Mitri Gabriele
5 Guzy Roksana
6 Jurewicz Zuzanna
7 Kardel Natalia
8 Kumiszcza Riccardo
9 Lewandowski Ksawery
10 Romansewicz Dawid
11 Sobolewski Norbert
12 Sowa Julia
13 Starczewski Mikołaj
14 Staśkiewicz Angelika
15 Warakomski Adam
16 Wasilewski Mateusz
17 Wiśniewski Mariusz
18 Witkowska Olga
19 Żelazko Kacper

Jednostka i klasa: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach                    - 0 B
 (Siedlecka Urszula)
L.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Anuszkiewicz Wiktora
2 Barszczewski Dominik
3 Chorążewicz Kasia
4 Chorążewicz Patrycja
5 Cichucki Krzysztof
6 Cipielewska Maja
7 Gabrycki Kuba
8 Jagłowski Kacper
9 Kiempisty Lena
10 Klepacka Maja
11 Korzun Wiktor
12 Letkiewicz Igor
13 Nawara Adam
14 Piś Paweł
15 Popławska Julia
16 Racław Aleksander
17 Rydzewski Dawid
18 Sowul Jakub
19 Zdancewicz Zuzanna
20 Żarnowski Fabian
21 Żukowski Aleksander


Jednostka i klasa: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach -                                                           0 C
 (Kordowska Renata)
L.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Andrzejewski Jakub
2 Bałulis Inga
3 Chomicz Krystyna
4 Dźwilewski Piotr
5 Frasunkiewicz Sebastian
6 Freling Alan
7 Grzeszczyk Patryk
8 Gwiazdowski Sebastian
9 Jabłoński Antoni
10 Kaźmierska Aleksandra
11 Lipska Lena
12 Zakrzewski Bartosz
13 Sienkiewicz Kacper
14 Sznejder Nikodem
15 Szydłowski Antoni
16 Waszkiewicz Oskar
17 Witkowska Anna
18 Witkowska Lena
19 Wydra Mateusz
   


Jednostka i klasa: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach -                   1 A
 (Kowalewska Aneta)    (Marta Kimera)
L.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bieluch Anna
2 Borsuk Julia
3 Buraczewski Krystian
4 Doszuta Wojciech
5 Grabowski Wiktor
6 Kamińska Amelia
7 Kamińska Wiktoria
8 Kisłowski Michał
9 Marcińczyk Hanna
10 Matulewicz Nikola
11 Moczulska Martyna
12 Moczulska Oliwia
13 Możdżer Oskar
14 Ryszkiewicz Kacper
15 Sitko Tomasz

Jednostka i klasa: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach -                                1 B
 (Kopiczko Barbara )    (Małgorzata Daniłowicz)
L.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Brzozowska Aleksandra
2 Doszuta Przemysław
3 Dźwilewska Anna
4 Jankowska Julia
5 Jurkun Nadia
6 Mazalewski Fabian
7 Muczyński Jakub
8 Pisarenko Paweł
9 Prokopowicz Paulina
10 Siłkowska Daria
11 Sowa Mateusz
12 Szczepaniak Nadia
13 Trocki Bartosz
14 Wójtowicz Monika

Jednostka i klasa: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach -                                                         1 C
 (Kornyszko Maria)
L.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Barszczewski Hubert
2 Barszczewski Mikołaj
3 Bączyk Agata
4 Bogucki Jakub
5 Brzeziński Hubert
6 Ceckowski Adam
7 Dębicki Michał
8 Dubin Krzysztof
9 Gościński Michał
10 Jurkun Julia
11 Kardel Monika
12 Krakowska Iga
13 Krakowska Lena
14 Łukawski Dawid
15 Remelski Adam
16 Romanowski Błażej
17 Salwecka Aleksandra
18 Sienkiewicz Zuzanna
19 Sokołowski Bartosz
20 Treszczotko Kinga
21 Wasilewski Paweł

Jednostka i klasa: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach -                                                          1 D
 (Macewicz Dorota)
L.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Barszczewski Artur
2 Cipielewska Amelia
3 Danielewicz Łukasz
4 Danielewicz Tomasz
5 Gliński Miłosz
6 Głowicki Jakub
7 Kalmanowicz Oskar
8 Kamiński Filip
9 Kida Julia
10 Kopiczko Wojciech
11 Leoniewska Blanka
12 Mróz Franciszek
13 Naumowicz Nikodem
14 Panasiewicz Julia
15 Rucińska Julia
16 Słabińska Blanka
17 Słabiński Bartosz
18 Wojtukiewicz Łukasz
19 Zielińska Małkiewicz Weronika
20 Żukowska Maja

Jednostka i klasa: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach -                                                            1 E
 (Czywilis Elżbieta)
L.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Brezgieł Kacper
2 Brezgieł Martyna
3 Chmielewski Bartosz
4 Domaradzki Dawid
5 Fiećko Dawid
6 Gwiazdowski Michał
7 Jasielon Franciszek
8 Jaśko Kacper
9 Kamiński Szymon
10 Łukaszewicz Maja
11 Malinowska Helena
12 Nadziejko Magdalena
13 Nowialis Oliwia
14 Rowiński Wiktor
15 Rzatkowska Maja
16 Rzatkowska Patrycja
17 Skowroński Tymoteusz
18 Stankiewicz Julia
19 Urynowicz Piotr
20 Wiśniewska Celina
21 Żyliński Tymoteusz

Jednostka i klasa: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach -                       4 A
 (Milewska Marzenna)
L.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bolesta Amelia
2 Ciepielewska Gabriela
3 Ejsmont Kacper
4 Grabowska Oliwia
5 Grądzka Klaudia
6 Gugnowski Patryk
7 Hołoweńko Dagmara
8 Hołub Łukasz
9 Jabłońska Sylwia
10 Jurewicz Klaudia
11 Karaszewska Roksana
12 Kaszubska Jessica
13 Krynicka Gabriela
14 Krzemiński Michał
15 Ryszkiewicz Weronika
16 Skindzier Oskar
17 Spudzis Ksawier
18 Warakomski Sebastian 
19 Wasilewski Jakub
20 Zackiewicz Kacper

Jednostka i klasa: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach -                            4 B
 (Olisiejko Ewa)
L.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bienio Martyna
2 Buczyński Daniel
3 Chałko Natalia
4 Chodkiewicz Hanna
5 Chomicz Julia
6 Gliniecka Klaudia
7 Gliniecki Kuba
8 Górska Zuzanna
9 Kadysz Maciej
10 Kida Wiktoria
11 Krzesińska Zuzanna
12 Krzyżewski Jakub
13 Łukowska Wiktoria
14 Paś Tomasz
15 Pawluczyk Patrycja
16 Pienkiewicz Tomasz
17 Pietkiewicz Katarzyna
18 Siermińska Wiktoria
19 Szymańska Aleksandra
20 Świerzbin Mateusz
21 Tabin Zuzanna
22 Wasilewski Michał
23 Winckiewicz Grzegorz
24 Wowak Gabriela

Jednostka i klasa: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach -                                                        4 C
 (Grzybowski Marek)
L.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bobrowski Jakub
2 Burzyński Kacper
3 Dąbrowska Julia
4 Dąbrowski Konrad
5 Dmochowska Klaudia
6 Domalewska Gabriela
7 Dymitrak Dawid
8 Gieniul Wiktoria
9 Jacewicz Łucja
10 Jankowski Fabian
11 Kamiński Maciej
12 Kempisty Amelia
13 Kowalewska Julia
14 Krzyżewski Piotr
15 Kuprewicz Diana
16 Masłowska Aleksandra
17 Miller Oskar
18 Morawski Denis
19 Piekarska Patrycja
20 Pretko Hołda Nicole
21 Sowa Jakub
22 Syper Wiktoria

Jednostka i klasa: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach -                                                         4 D
 (Bielecka Aldona)
L.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Banaszewska Wiktoria
2 Bołtrukanis Bartosz
3 Chrulski Franciszek
4 Ćwiek Bartłomiej
5 Ćwikowski Bartosz
6 Góral Nikola
7 Górska Joanna
8 Hołub Zofia
9 Jagliński Kacper
10 Karczewski Igor
11 Kiempisty Miłosz
12 Ołów Wojciech
13 Osiecki Jacek
14 Pikor Oskar
15 Plauszta Aleksander
16 Rogowski Adrian
17 Szczawiński Rafał
18 Szczepanik Bartosz
19 Szeszko Jan
20 Szukajt Dawid
21 Tarnowski Piotr
22 Węgrowski Kacper
23 Wilczewska Aleksandra
24 Wiśniewski Michał

Jednostka i klasa: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach -                                                        4 E
 (Kondracka Beata)
L.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Biegasik Joanna
2 Bieryło Alan
3 Bizoń Bartosz
4 Bolesta Alan
5 Dominiuk Jakub
6 Farelnik Bartosz
7 Fiszer Oliwia
8 Jaśkiewicz Michalina
9 Kaszuba Anna
10 Kowalewska Nikola
11 Kowalska Emilia
12 Kulikowska Żaneta
13 Kusek Mateusz
14 Kutyło Wioleta
15 Lutyńska Anna
16 Łukaszewicz Wiktor
17 Makarewicz Natalia
18 Nieciecka Aleksandra
19 Piszka Olaf
20 Raczyło Maja
21 Skonieczny Dawid
22 Stankiewicz Igor
23 Szusta Julia
24 Tomaszewska Victoria
25 Walczak Wiktoria
26 Wójtowicz Weronika
27 Zdancewicz Urszula
28 Żarnowska Veronica
29 Żelazko Bartosz











 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG