Start Informacje i Komunikaty Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty PDF Drukuj
List do Dyrektorów Szkół.pdf
List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców.pdf

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty
za nami ponad rok wytężonej pracy. Obecnie wkraczamy w nowy etap, jakim jest wprowadzanie reformy edukacji. Chcemy być blisko Państwa i wspierać w procesie tworzenia właściwych warunków, do pełnego rozwoju dzieci i młodzieży w polskich szkołach.

W związku z tym uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonym listem skierowanym do Państwa, a także
o zapoznanie rodziców z Listem Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców, w którym informuję
o najważniejszych zmianach związanych z reformą edukacji. Proszę, aby wspomniany list został odczytany rodzicom i przekazany im na najbliższych zebraniach.

Jesteśmy otwarci na pytania z Państwa strony. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z poszczególnymi departamentami w ministerstwie:
*  tel. 22 34 74 141 - struktura szkół, egzaminy, doskonalenie i kształcenie nauczycieli,

*  tel. 22 34 74 792 - podstawa programowa, podręczniki, ramowe plany nauczania,

*  tel. 22 34 74 458 - przekształcanie szkół, sytuacja nauczycieli i dyrektorów w okresie wdrażania reformy.

Zachęcam także do korzystania z adresu mailowego dedykowanego kwestiom planowanych zmian w systemie edukacji:

Anna Zalewska
Minister Edukacji Narodowej