Ścieżka powrotu

Start Sukcesy Siatkarze SP 10 bezkonkurencyjni w czwórkach

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Siatkarze SP 10 bezkonkurencyjni w czwórkach
altW SP 10 rozegrano Mistrzostwa Suwałk i jednocześnie ćwierćfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini siatkówce chłopców w kat. czwórek. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z SP 10 trenujący w SUKSS.

W roli sędziów wystąpili siatkarze I-ligowego Ślepska Karol Rawiak i Dawid Michel.

Chłopcy z SP 10 oraz zdobywcy drugiego miejsca chłopcy z SP 6 zagrają w Finale Grupy Północnej SZS (15.12., SP10).  MVP turnieju został Fabian Węcek (SP 10, na fot. z lewej).
Podopieczni Artura Łabacza wszystkie mecze wygrali po 2: 0, tylko w trzech, z ośmiu, setach stracili 10 i nieco więcej (13 i 14) punktów.
- Ci chłopcy prezentują poziom podobny to tego, jaki prezentowałem ja w ich wieku. W tym turnieju nie mieli sobie równych, ale to dopiero początek ich siatkarskiej przygody. Potencjał mają, oby go tylko wykorzystali – po zakończeniu turnieju mówił Dawid Michel, przyjmujący I-ligowego Ślepska, reprezentant Austrii od U-11, poprzez wszystkie kategorie wiekowe, aż po seniorów, w której rozegrał 30 spotkań.
Dodajmy, że drugim „sprawiedliwym” był także przyjmujący Ślepska Karol Rawiak, on jednak, jak sam przyznał, tak wcześnie gry w siatkówkę nie rozpoczynał.
MKS Ślepsk drużynom, które zajęły miejsca 1-2 przekazał „Złoty Bilet” na najbliższy mecz I ligi Ślepsk – TSV Sanok (sobota, g.16:00). Ponieważ chłopcy z SP 10 trenują w SUKSS współpracującym ze Ślepskiem mają wolny wstęp na wszystkie mecze I ligi rozgrywane w Suwałkach swój „Złoty Bilet” przekazali kolegom z SP 7, sklasyfikowanym ma miejscu trzecim.

altKońcowa klasyfikacja turnieju:
1.SP 10 Suwałki, trener Artur Łabacz (Adam Balukiewicz, Dominik Bartłomiej, Adrian Bugieda, Adrian Hołoweńko, Oliwier Jurkun, Paweł Michaluk, Eryk Murawko, Patryk Ostaszewski, Jakub Siedlecki, Maciej Śliwiński, Fabian Węcek, Adrian Stankiewicz)
2.SP 6 Suwałki,
3.SP 7 Suwałki,
4.SP 4 Suwałki,
5.SP 2 Suwałki,


 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG