Ścieżka powrotu

Start Sukcesy Sukcesy przedmiotowe i inne SP10

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Sukcesy przedmiotowe i inne SP10 PDF Drukuj
Sukcesy uczniów klas  I –  VI                   
w  konkursach międzyszkolnych, rejonowych, wojewódzkich, ogólnopolskich 
w roku szkolnym 2014/2015     



WOJEWÓDZKIE  KONKURSY PRZEDMIOTOWE

LAUREACI:

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego:
1. Grzymkowska Urszula – kl. VI d – Bożena Fabisiak
2. Perkowska Maryla – kl. VI c – Bożena Fabisiak
3. Wojdat Izabela – VI c – Bożena Fabisiak
4. Siłkowska Dominika – kl. VI d – Bożena Fabisiak


Wojewódzki Konkurs Matematyczny:
1. Wojdat Izabela – kl. VI c – Jolanta Matyszczyk

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
1. Wojdat Izabela – kl. VI c – Małgorzata Nesteruk


FINALIŚCI:

Wojewódzki Konkurs Matematyczny:
1. Siłkowska Dominika – kl. VI d – Agnieszka Chodkiewicz

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
1. Domoradzka Michalina – kl. VI a – Beata Zdancewicz
2. Ratajczak Iga     - kl. VI c – Bożena Fabisiak
3. Spassówka Natalia – kl. VI d – Bożena Fabisiak

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy:
1. Spassówka Natalia – kl. VI d – Bożena Szulińska

Sukcesy uczniów klas  I –  VI                   
w  konkursach międzyszkolnych, rejonowych, wojewódzkich, ogólnopolskich 
w roku szkolnym 2014/2015 

 

Lp.

 

 

Nazwisko i imię ucznia

 

Klasa

 

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko

nauczyciela przygotowującego

1.

Grzymkowska Urszula

Senda Paweł

Szyszko Karolina

Węgrzynowicz Miłosz

VI d

VI b

V e

V e

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 – etap rejonowy

 

I

 

Marek Grzybowski

2.

Grzymkowska Urszula

Senda Paweł

Szyszko Karolina

Węgrzynowicz Miłosz

VI d

VI b

V e

V e

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

– etap wojewódzki

 

VII

 

Marek Grzybowski

3.

Senda Paweł

VI b

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

– etap wojewódzki - indywidualnie

 

I

 

Marek Grzybowski

4.

Sztukowska Zuzanna

IV c

Międzyszkolny Konkurs Poezji Bożonarodzeniowej

Wyróżnienie

Bożena Ołdak

5.

Wierzbicki Michał

Senda Paweł

Ustasiak Albert

VI b

VI b

VI b

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II. Jan Paweł II Świętym Będzie

I

II

wyróż

Bożena Ołdak

6.

Bogdanowicz Monika

Warczyńska Zofia

V b

IV b

Regionalny Dziecięcy Festiwal Piosenki Religijnej

I

wyróż

Bożena Ołdak

7.

Szczęsna Natalia

VI c

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Ace Race”

II

Karmiłowicz Dorota

8.

Szczęsna Natalia

VI c

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy                  o Krajach Anglojezycznych

„How much…”

 

I

 

Karmiłowicz Dorota

9.

Węgrzynowicz Miłosz

Marczewski Oskar

Milewski Paweł

Bubieńczyk Weronika

Domoradzka Aleksandra

Tumialis Maciej

Urbanowicz Klaudia

V e

IV b

V e

V e

V e

V e

V e

Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destinetion Imaginetion – Wroocław za najbardziej twórczy I unikatowy scenariusz

Nagroda specjalna

Romansewicz Agnieszka

Karczewska Joanna

10.

Murawko Oliwia

III c

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas III

I

Zych Elżbieta

11.

Paciorkowska Wiktoria

II c

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski kl. II – III

I

Czywilis Elżbieta Drażba Małgorzat

12.

Bołtrukanis Bartosz

I b

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

kl. I

III

Kornyszko Maria

13.

Bołtrukanis Bartosz

I b

Konkurs Literacki „Koloryt A. Wierusza-Kowalskiego”

I

Bołtrukanis Katarzyna

Kornyszko Maria

14.

Kamińska Patrycja

V a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Literacki „Mity greckie w komiksie”

III

Iwanowska Marzena

15.

Kowalewska Julia

I e

Międzyszkolny Konkurs Literacki

„Czy znasz tę książkę”

II

Siedlecka Urszula

16.

Gieniul Wiktoria

I c

-      -

wyróż

Daniłowicz Małgorzata

17.

Łukaszewicz Wiktoria

I b

-      -

wyróż

Kornyszko Maria

 

Lp.

 

 

Nazwisko i imię ucznia

 

Klasa

 

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko

n-la przygotowującego

18.

Kamińska Patrycja

V a

Rejonowy Konkurs Literacki

„Ale bajka”

wyróż

Iwanowska Marzenna

19.

Suchocka Martyna

V e

-      -

wyróż

Romansewicz Agnieszka

20.

Kamińska Patrycja

V a

Rejonowy Konkurs Mitologiczny

„Po nici Ariadny do stajni Augiasza”

wyróż

Iwanowska Marzenna

21.

Zdancewicz Urszula

I e

Miejski Konkurs „Moje miasto Suwałki”

I

Siedlecka Urszula

22.

Palanis Patrycja

„0” a

Miejski Konkurs „Mój ukochany miś”

I

Kropiewnicka Anna

23.

Guzy Michalina

„0” a

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski klas zerowych

II

Kropiewnicka Anna

24.

Iwanowski Adrian

Gabrycka Gabriela

Palanis Patrycja

Ostrowska Gabriela

Fiszer Weronika

Bartłomiej Daniel

 

„0” a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

 klas zerowych

 

II

 

 

III

 

Kropiewnicka Anna

25.

Cyran Gabriela

Jodzio Izabela

V e

V e

Powiatowy Konkurs Filmowy

„Prosto ze szkoły”

III

Romansewicz Agnieskza

26.

Meller Jakub

V d

II Miejski Konkurs

„Moje miasto Suwałki”

I

Bołtrukanis Katarzyna

27.

Wołczek Wiktoria

V d

IV Rejonowy Konkurs Mitologiczny

„Po nici Ariadny do stajni Augiasza”

III

Bołtrukanis Katarzyna

28.

Remelski Mikołaj

V d

Międzyszkolny Konkurs o życiu i twórczości Marii Konopnickiej” pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałk

IV

Bołtrukanis Katarzyna

29.

Aleksandrowicz Michał

V d

V

Bołtrukanis Katarzyna

30.

Ołów Magdalena

VI d

XV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas VI

II

Fabisiak Bożena

31.

Perkowska Maryla

VI c

Międzyszkolny Konkurs o życiu i twórczości Marii Konopnickiej” pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałk

 

III

 

Fabisiak Bożena

32.

Karczewski Oskar

Chomicz Karolina

IV b

IV b

Rejonowy Konkurs Recytatorski „Apetyt na wiersze Wandy Chotomskiej”

II

wyróż

Fabisiak Bożena

33.

Ratajczak Iga

VI c

XII Międzyszkolny Konkurs

Jednego Wiersza

wyróż

Fabisiak Bozena

34.

Bogdanowicz Monika

V b

X Edycja Międzynarodowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „Sing, Sang, Sung”

II

Bogusława Kalinowska

35.

Paciorkowska Wiktoria

II c

II Miejski Konkurs „Moje miasto Suwałki”

wyróż

Czywilis Elżbieta

Drażba Małgorzata



 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG