Start Aktualności Seminarium szkoleniowe karate

Seminarium szkoleniowe karate
alt2 października. W tym dniach odbyło się seminarium szkoleniowe karate shinkyokushin. Wyjątkowość tego zdarzenia podkreślili goście z zagranicy, którzy nas odwiedzili. Po raz pierwszy w naszym mieście, przebywał Prezydent Europejskiej Organizacji Karate Shihan Koen Scharrenberg, towarzyszył mu trener reprezentacji Belgii Shihan Koen Spitaels. Zagraniczni instruktorzy przyjechali do Suwałk, aby spotkać się z setką dzieci, trenujacych karate w Suwałkach, Ełku i Grajewie. Wśród nich byli karatecy trenujący w Suwalskim Klubie Karate Kyokushin, oraz nasi uczniowie. Zajęcia odbyły się na dużej hali. Trening rozpoczął się o godzinie 9.30 i trwał do 11.00. Gości, wraz z Shihan Markirm Krejpcio przywitał Prezydent Naszego miasta Czesław Renkiewicz.  Treningowi towarzyszyła sympatyczna i wesoła atmosfera. Goście byli zachwyceni gościnnością Naszego Miasta i ilością trenujących dzieci w Naszym Klubie i Regionie. Prezydent Renkiewicz i Shihan Krejpcio wręczyli też gościom, zaproszenie na uroczystą "Galę Karate" z okazji 25-lecia Suwalskiego Klubu, która ma się odbyć 5 listopada w suwalskiej hali OSiR.