Start Aktualności Międzyszkolny Konkurs Jednego Wiersza

Międzyszkolny Konkurs Jednego Wiersza

altSzkoła Podstawowa nr 2 w Suwałkach zorganizowała kolejną edycję Międzyszkolnego Konkursu Jednego Wiersza.  Jak się okazało w naszej szkole młodych, wrażliwych i pełnych wyobraźni  poetów również nie brakuje. Po raz kolejny okazaliśmysię doskonałymi obserwatorami otaczającego świata i nasze refleksje potrafiliśmy przelać na papier. Wszystkie wiersze naszych uczniów zostały docenione przez jury konkursu i znalazły się w wydanym pokonkursowym tomiku poezji.

Oto uczestnicy konkursu:

Aleksandra Woroniecka – kl.VI d

Jakub Meller – kl.VI d

Martyna Suchocka – kl. VI e

Marcin Misiukiewicz- kl. IV c

Oliwia Ubowska – kl. IV b

Patrycja Kamińska- kl. VI a

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Paulina Opanowska z kl. V c, która zajęła III miejsce. Do konkursu uczniów  przygotowały panie polonistki: pani Beata Zdancewicz, pani Katarzyna Bołtrukanis, pani Bożena Fabisiak i pani Marzenna Iwanowska.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych twórczych pomysłów.