Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Be my Valentine – Walentynki na wesoło PDF Drukuj

altDnia 13.03.2015r odbyło się przedstawienie pt. „Be my Valentine – Walentynki na wesoło”. Krótkie scenki miały na celu ukazanie tradycji obchodów Dnia Św. Walentego w różnych aspektach życia. W widowisku widzowie mogli zobaczyć, jak świętowano ten dzień na Olimpie, w czasach Romeo i Julii oraz w świecie czarodziejów (na przykładzie Harry`ego Pottera). Przedstawienie przygotowały uczennice klasy 6A pod kierunkiem p. Bogusławy Kalinowskiej, nauczycielki języka angielskiego. Uczennice biorące udział w przedstawieniu: Izabela Aniołowska, Patrycja Czarnecka, Michalina Domoradzka, Oliwia Kaszubska, Joanna Matys, Natalia Zadarko, Katarzyna Zawadzka.

alt

 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG